Erasmus + projekt "Together, beyond differences-Accept me as I am!"

Ravnatelj naše škole Branko Šepović i učitelji Vera Mađerić, Goran Rukavina i Neven Šepović sudjeluju u Erasmus+ projektu "Together, beyond differences- Accept me as I am! u kojem sudjeluju škole iz Grčke, Španjolske, Litve, Rumunjske i Italije.

Prošli tjedan od 21.11.do 27.11. odradili su svoju 1. mobilnost i posjetili prekrasnu Siciliju. Posjetili su tamošnje osnovne škole i upoznali se sa načinom rada tih škola. Prezentirali su domaćinima i ostalim gostima partnerima način rada u našoj školi stavljajući akcent na rad s djecom s teškoćama u razvoju.Vidjeli su mnoge znamenitosti i prirodne ljepote tog prekrasnog otoka u Sredozemnom moru. Uživali su u zajedničkom druženju i međusobnoj suradnji s prijateljima partnerima. Vesele se daljnjim zajedničkim aktivnostima.

Klikom na fotografiju pogledajte i ostale slike s putovanja.

objavio: Vera Mađerić   datum: 1. 12. 2021.